SZKOLENIA

W 2CAD prowadzimy specjalne szkolenia dla wszystkich produktów Autodesk, które dystrybuujemy jak Platinum Partner, jak również dla produktów powiązanych takich jak Rhino, V-Ray, Maxwell. Całość koncentruje się na zapewnieniu sprawnego i skutecznego przepływu pracy, który pozwala uzyskać jak największe korzyści dla wszystkich stron procesu projektowania i wdrożenia, przy minimalnych nakładach czasowych.

Oprogramowanie jest „tylko” narzędziem, które bez odpowiedniej wiedzy nie spełnia celów, dla których zostało pozyskane, więc staramy się mieć najlepszą dostępną wiedzę techniczną, aby odzyskać jak najwięcej z inwestycji oraz przekazać co potrzebne do optymalnego wykorzystania oprogramowania w ramach przepływu pracy niezbędnego do ciągłej poprawy efektywności, skuteczności i biznesu.

“Jeżeli uważasz, że wiedza jest kosztowna to nie chcesz wiedzieć ile kosztuje niewiedza”

  • Szkolenia podstawowe

    Świadczymy specjalistyczne szkolenie w zakresie wszystkich aplikacji, które dystrybuują, tak aby nasi klienci mogli łatwo zaimplementować ulepszone i nowe procedur w firmie.

  • Szkolenia grupowe

    Organizujemy kursy grupowe stworzone w celu zaspokojenia potrzeb danego sektora, gdzie inżynierzy mają okazję do pierwszego podejścia do narzędzia i mogą poznać jego możliwości jak również całą metodykę pracy.

  • Szkolenia online i teleprezentacje

    Rozwiązaniem problemów związanych z odległością są kursy kształcenia na odległość, jak i na zlecenie grupy, gdzie uczniowie mogą zobaczyć pulpit (ekran) nauczyciela i słuchać wyjaśnień w czasie rzeczywistym przez zdalne połączenie ADSL i w ten sam sposób można zadawać pytania lub pokazywania ich pulpity (ekrany), aby poprawić swoje błedy.

Chcesz więcej informacji ?

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.