Misja i wizja firmy

Misja

Naszą misją jest ciągłe zwiększanie wydajności biur projektowych poprzez wprowadzenie i rozwój najnowocześniejszych kompleksowych rozwiązań. Nasze doświadczenie i indywidualne podejście do klienta  pozwala na osiągnięcie sukcesu w każdej branży dzięki czemu konkurencja zostanie w tyle.

Wizja

Pomagamy naszym klientom w całym zakresie ich działalności aby z powodzeniem podjąć wyzwanie integracji najbardziej innowacyjnych rozwiązań i usług.

Kultura i wartości

Orientacja na klienta

Jest naszym powodem istnienia.

My słuchamy

Aktywnie i uważnie wsłuchujemy się aby wiedzieć dokładnie jakie są Twoje potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej odpowiednie rozwiązania i usługi.

Stagecoach (dyliżans)

Podejmujemy szybkie decyzje i działamy szybko i dynamicznie

Elastyczność i zdolność adaptacji

Do potrzeb każdej firmy. Ponieważ każda firma jest wyjątkowa, obsługujemy klientów z największym zainteresowaniem i staramy się interpretować każde zapotrzebowania.

Indywidualne podejście

Każdy jest wyjątkowy Należy dostarczyć indywidualne rozwiązania, które zwiększają zadowolenie profesjonalistów.

Specjalistyczna pomoc techniczna

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadry, która nieustannie podnosi kwalifikacje.

Innowacyjność

Aktywnie poszukujemy możliwości poprawy produktów i usług stosując innowacyjne rozwiązaia w celu stworzenia nowych możliwości biznesowych.

Wiedza

Stale aktualizujemy naszą wiedzę technologiczną, aby zaoferować najlepsze rozwiązania.

Doświadczenie

Ponad 30 lat opracowywania i wdrażania rozwiązań w celu poprawy wydajności i konkurencyjności.

Spójność

Wszystkie nasze myśli zamieniamy w czyny.

Zaangażowanie

Działamy odpowiedzialnie z pełną etyką pracy.

Chcesz więcej informacji ?

Zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.

Spółka

2CAD od 1983 roku świadczy usługi dla architektów, inżynierów, projektantów, planistów, producentów i artystów. Są oni bardziej efektywni i skuteczni. Doskonalimy rozwój ich biznesu, techniczne możliwości i zarządzanie danymi w całym cyklu życia. Korzyści w zakresie redukcji błędów i usprawnień procesowych doprowadza do szybkiego zwrotu inwestycji.

Duże przedsiębiorstwa, administracja publiczna, freelancerzy, przyznają, że  współpraca z 2aCAD przyniosła wielkie korzyści w tych ponad 30 latach działalności. To właśnie Nasi klienci pomogli nam wzrastać każdego roku, wzmacniając naszą pozycję na rynku.

Nasze doświadczenie i szeroka gama rozwiązań, wraz z cały zasobem technicznym pozwala na szkolenie i niestandardowy rozwój. 2CAD to idealny partner, aby pomóc firmą z sektora przemysłu wytwórczego podjąć wyzwanie tysiąclecia i być jego przyszłością.